آموزش log out شدن ویندوز 8 و 10


Image result for ‫آموزش log out شدن ویندوز 8 و 10‬‎


شرکت میکروسافت در ویندوز ۸ گزینه sign out را از روی دکمه Power در منوی استارت برداشته است. همچنین به جای log off عنوان sign out را برای آن تعریف کرده اند. بنابراین می توانید به این گزینه با کلیک کردن روی نام اکانت کاربر user account   که در بالاترین قسمت منوی استارت قرار دارد دسترسی پیدا کنید.


گزینه های پاور Power بر کامپیوتر و گزینه های user تاثیر می گذارد. به عنوان مثال تغییر تنظیمات account در زیر نام user گروه بندی شده است. مشکل اینجاست که اصلا مشخص نیست نام user چیزی باشد که بتوان روی آن کلیک کرد . هیچ چیزی که نشان دهد sign out به این قسمت منتقل شده است ندارد.

خارج شدن از ویندوز (sign out ) با استفاده از منوی Power Users

منوی Power Users در ویندوز ۸ تعریف شده است و یکی از دم دست ترین گزینه هایی است که به taskbar اضافه شده است.می توان با راست کلیک کردن روی Start و یا با فشار دادن دکمه های Windows + X روی کیبورد به آن دسترسی پیدا کنید. سپسنشانگر موس را روی گزینه Shut down or sign out قرار دهید و روی گزینه Sign ou کلیک کنیداگر به جای راست کلیک با استفاده از دکمه های Windows + X به منوی Power Users دسترسی پیدا کنید منو به شما حروفی را که کاربردهای مختلفی دارند را نمایش می دهد. به عنوان مثال می توانید ویندوز را به همراه حروف X، U، i، برای sign outt شدنکامپیوتر استفاده کنید.

 

خارج شدن از ویندوز (sign out ) با استفاده از Ctrl+Alt+Delete

از ترکیب این دکمه ها حتی در ویندوزهای قدیمی هم برای sign out شدن از طریق صفحه امنیت security screen استفاده می شد. وقتی این کلیدهای ترکیبی را با هم فشار می دهید صفحه امنیت باز می شود نه صفحه قفل. وقتی سفحه را قفل کرده باشید دیگر نمی توان sign out کرد. باید ابتدا پسورد را وارد کنید تا روشن شود دوباره sign out کنید


خرید سرور