چگونه تماس صوتی whatsapp را غیر فعال کنیم
Image result for ‫چگونه تماس صوتی whatsapp را غیر فعال کنیم‬‎

دانلود نرم افزار GBwhatsapp  برای اندروید 

بعد از این که نرم افزار را دانلود کردید، ان را نصب کنید و کاری به سایر اپلیکیشن های تان نداشته باشید. مثل سایر اپ ها، شماره موبایل خود را در آن ثبت کنید. زمانی که تلفن خود را روی آن ثبت کردید درست مثل واتس اپ روی گوشی تان اجرا می شود اما دارای شماری امکانات اضافه نیز می باشد.

در مرحله بعد باید کمی تنظیمات را دست کاری کنید. روی منوی SETTING ضربه بزنید تا وارد بخش GBsetting شوید:


در این بخش کمی به پایین بیایید تا گزینه other modes را مشاهده نمایید.بعد از این کار به سراغ پروفایل فردی بروید که نمی خواهید از سوی او تماس صوتی در واتس اپ دریافت کنید. بدین منظور به قسمت پروفایل بروید، و گزینه custom notifications را انتخاب کنید:

وقتی که روی گزینه  custom notifications کلیک کنید، وارد صفحه ای مجزا می شوید که ابتدای ان عبارت use  custom notifications به چشم می آید. بدین منظور می توانید روی آن ضربه بزنید، و بعد از آن گزینه Disable Voice Call را بزنید.

بدین صورت تماس صوتی از واتس اپ از طرف کاربر مورد نظر هرگز برای شما ارسال نخواهد شد و از این بابت خیالتان کاملا راحت خواهد بود. اما یک روش دیگر هم وجود دارد.

روش دوم: غیرفعال کردن دریافت تماس صوتی از واتس اپ، برای گوشی های روت نشده

بسیاری از کاربران برای دسترسی به منابع سیستمی و امکانات بیشتر و شخصی سازی دلخواه تر اقدام به روت کردن گوشی خود می کنند. گوشی های روت شده بعد از اعمال تغییرات، نمی توانند مثل سایر گوشی ها باشند و برخی ترفند ها هم روی ان ها جواب نمی دهد. مثلا در این مرخله به آموزشی خواهیم پرداخت که فقط روی گوشی های روت نشده جواب می دهد، اما اگر گوشی شما روت شده است، می توانید آموزش قبلی و روش اول را تست کنید که ۱۰۰ درصد جواب می دهد


خرید سرور