آپدیت یاهو
یاهو روز گذشته اعلام کرد آپدیت جدید ایمیل این شرکت از این به بعد بدون پسورد قابل دسترس خواهد بود. این امکان توسط ویژگی جدید اضافه شده به یاهو با نام Yahoo Account Key مورد استفاده قرار خواهد گرفت که به کاربران اجازه می دهد با امنیت کامل و در عین حال بدون نیاز به پسورد به اکانت ایمیل خود دسترسی یابند. اپلیکیشن یک پیام به گوشی هوشمند کاربر ارسال می کند که می تواند آن را بپذیرد یا رد کند. چنان چه بپذیرد به ایمیل خود دسترسی می یابد و اگر رد کند متوقف می شود.

همچنین یکی از اعضا این شرکت اظهار داشته این قابلیت می تواند به اسکن اثر انگشت یا تشخیص چهره ارتقا پیدا کند. توسط این ویژگی جدید دیگر شما نیازی به حفظ کردن پسورد ندارید و می توانید خیلی سریع و راحت به ایمیل خود دسترسی پیدا کنید. اگر موبایل شما گم شد یا دزدیده شد نیز باید از یک ایمیل ثانویه استفاده کنید تا LOG IN  شوید. این فرد همچنین اضافه کرد این قابلیت به زودی اضافه خواهد شد و همچنین مورد استقبال کاربران زیادی قرار خواهد گرفت.

یاهو همچنین تغییرات دیگری نیز در سرویس ایمیل خود قرار داده است. شما می توانید با دسترسی به ایمیل یاهو، همزمان به Outlook، Hotmail و AOL نیز دسترسی پیدا کنید. همچنین اکانت کامل تری برای شما نمایش داده می شود که می تواند شامل عکس و برخی اسناد باشد.

آپدیت دیگری که حتما شما نیز مشاهده کرده اید، پشتیبانی یاهو از CSS3 است که تا یکماه پیش، خیلی از کدهای CSS در یاهو پشتیبانی نمیشد، ولی حالا قالب های ایمیل زیباتر از پیش و محتوای ایمیل ها هم زیباتر شده است.

 

البته فعلا سرویس های دیگر بصورت کامل از CSS پشتیبانی نمی کنند.

 http://p30webhost.com