تغییر نیم سرور ها دامنه توسط پنل اصلیزمانی که شما یک هاست یا همان فضای میزبانی از پارسی نتورک تهیه می فرمائید بعد از تکمیل خرید برای شما یک ایمیل با مضمون اطلاعات اکانت جدید با محتوای مشخصات سرویس خود در یافت می کنید که نیم سرور های سرویس خریداری شده  در داخل همین ایمیل می باشد.

قدم بعدی باید وارد محیط مدیریتی دامنه خود شوید و گزینه ی تغییرات نیم سرور را انتخاب بفرمائید .

نیم سرور های هاست خود را در کادر ها وارد کنید.(معمولا دو نیم سرور لازم می باشد.)

بعد از گذشت 2 تا 24 ساعت نیم سرور های دامنه تغییر می کنند و اصطلاحا دامنه بر روی هاست شما تنظیم شده است و با جستجوی دامنه در مرورگر اطلاعات بر روی هاست شما بالا می آید.

برای اطمینان از تنظیم نیم سرور ها بر روی هاست خود می توانید از لینکhttps://intodns.com/ استفاده بفرمائید.شما می توانید چند دی ان اس وارد کنید ، استاندارد آن وارد کردن دو دی ان اس می باشد که پس از خرید هاست به ایمیل شما ارسال شده است. پس از وارد کردن دی ان اس های جدید برای ذخیره روی دکمه save کلیک کنید ، همچنین توجه داشته باشید به دلیل وجود کش در سرور های دی ان اس اینترنت ایران ، تغییر دی ان اس نیاز به 1 تا 24 ساعت زمان دارد ، البته در خارج از کشور این مورد در چند دقیقه انجام می شود. بنابراین در مدت اعمال تغییر نیم سرور ها دامنه شما در سرور قبل بارگزاری خواهد شد.http://buy-host.in/