راهنمایی جهت  خرید فلش مموری


Image result for ‫راهنمایی جهت  خرید فلش مموری‬‎یو سی ۵۰۰ به گفته ی تعداد زیادی از کاربران یکی از زیبا ترین فلش مموری های ساخته شده تا به این حال است و همچنین فقط با قابلیت ضد آب بودن و استفاده از رابط یو اس بی ۲ دیگر از قابلیت های چندانی بهره نمی برد و ارزش خرید زیادی ندارد زیرا شما با همین هزینه می توانید بهترین فلش مموری با ظرفیت ۱۶ گیگابایتی رو خریداری نمایید.

اگه یه مقایسه ی دیگری انجام بدهیم و دو فلاش گران قیمت هر دو کمپانی رو کنار هم به رقابت در آوریم شما کدام یکی رو انتخاب می کردید؟


این روزها حافظه های کوچک قابل حمل یا فلش مموری ها ( USB Flash Memory/Flash Drive ) در ظرفیت های مختلف با کارایی ها و اشکال متفاوتی همانند هارد های اینترنال و اکسترنال تولید می شوند، لذا در نظر داشته باشید که برای تهیه حافظه قابل حمل کوچک می بایست که به یک سری از نکات توجه کنید. در ادامه در این خصوص بحث خواهیم کرد.

نکاتی که در زمان خرید فلش مموری باید به آن توجه نمایید:

موارد بسیار زیادی هستند که در زمان خرید یک فلش مموری و با توجه به نیاز و نوع مصرف شما از آن باید مورد توجه قرار گیرند. مواردی مانند نوع اطلاعات ذخیره شده بر روی فلش، حجم مورد نظر، قابلیت هایی چون ضد آب و یا ضد ضربه بودن و… بایستی در زمان خرید فلش مموری مورد توجه قرار گیرند


سرعت انتقال اطلاعات

در صورتی که فلش مموری یک ابزار پرکاربرد و روزمره برای شماست و همچنین فایل هایی که قصد انتقال آن را دارید حجم هایی بیش از چند کیلو بایت دارند، لازم است از فلش مموری هایی با سرعت انتقال بالاتر استفاده نمایید. اغلب فلش مموری های ارزان قیمت سرعت انتقالی در حدود  ۱MB در ثانیه دارند. در حالی که فلش مموری هایی با استاندار USB 3.0 با سرعت انتقال حداکثر ۶۴۰Mbps  و استاندارد USB 2.0 داده را با سرعت حداکثر ۴۸۰Mps  می توانید با قیمت هایی کمی بالاتر تهیه کنید


buy-host.in